Mazurskie Domy na Wodzie - Domki na wodzie na Mazurach

Udogodnienia

 • ok SPA na wodzie
 • ok Restauracja z widokiem na jezioro
 • ok Sala kominkowa w restauracji
 • ok Hamaki w brzozowym zagajniku
 • ok Miejsce na ognisko i grilla
 • ok Profesjonalna informacja turystyczna o regionie
 • ok Łodzie wiosłowe
 • ok Deski SUP
 • ok Rowery trekkingowe
 • ok Plaża przy porcie
 • ok Centrum konferencyjne
 • ok Leżaki nad brzegiem jeziora
 • ok Huśtawka nad jeziorem
 • ok Boisko do siatkówki plażowej
 • ok Slip
 • ok Plac zabaw
 • ok Spływy kajakowe
 • ok Windsurfing
internet
Wi-Fi

Każy dom posiada własny router z dostępem do internetu za pomocą sieci Wi-Fi.

parking
Parking

W cenie pobytu miejsce parkingowe przy hotelu Joseph Conrad

breakfast
Śniadanie

W cenie pobytu śniadanie podawane w restauracji "Smuga Cienia"

minibar
Mini bar

Każdy domek posiada własną małą lodówkę.

SPA na wodzie

SPA na wodzie

Gotowy/a na odrobinę luksusu i relaksu? Zapraszamy do odwiedzenia naszego SPA na Wodzie, gdzie oprócz wysokiej jakości zabiegów relaksacyjnych, wykonywanych przez doświadczonych fizjoterapeutów, czekają na Ciebie również liczne inne atrakcje takie jak: sauna fińska, sauna infrared, jacuzzi czy łóżko do automasażu Aquai. Zanurz się w świat rajskiego ukojenia i poczuj, jak stres i napięcie opuszczają Twoje ciało, oddając miejsce głębokiemu spokojowi i harmonii.

Czytaj więcej
Spływy kajakowe

Spływy kajkowe

Mazury Południowe to doskonałe miejsce dla uprawiania turystyki kajakowej. Urozmaicony krajobraz, cieniste lasy Puszczy Piskiej, a także unikalny klimat i architektura wsi położonych nad wodą decydują o tym, że każdego roku tysiące kajakarzy przybywają tu na swoje wyprawy. A każdy znajdzie tu coś dla siebie: wytrawni kajakarze wody jezior Śniardwy, Rosia i Nidzkiego, globtroterzy wody rzeki Pisy i jezior Orzyskich, a miłośnicy Krutyni dobrze zorganizowany szlak kajakowy z unikatową przyrodą Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Do zobaczenia na szlaku

Wynajem kajaka 2 os: 60 zł/dzień

Czytaj więcej
Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe

Nieopodal hotelu roztacza się Puszcza Piska, największy kompleks leśny na Mazurach. Puszczę przecinają dobrze oznakowane szlaki rowerowe i piesze, oplatające jeziora Puszczy Piskiej, stanowiąc nie lada atrakcje dla wczasowiczów. W lasach można spotkać dużo gatunków zwierząt: jelenie, łosie, sarny, dziki, zające, lisy i rysie. Zapraszamy wszystkich do rozkoszowania się bogactwem natury.

Wynajem roweru: 60 zł/dzień

Czytaj więcej
Spacery

Wędrówki piesze po Puszczy Piskiej

Wycieczki piesze po Puszczy Piskiej to idealna okazja, by zanurzyć się w pięknie natury i poznać dzikie krajobrazy jednego z największych lasów w Polsce. Puszcza Piska to nie tylko malownicze krajobrazy, ale również bogata fauna i flora. Wędrując przez lasy, możesz zobaczyć dzikie zwierzęta takie jak rysie, jelenie, sarny, łosie i wiele innych. Ponadto, Puszcza Piska jest domem dla ponad 140 gatunków ptaków, co czyni z niej raj dla miłośników ornitologii.

Spływy kajakowe

Windsurfing

Mazury są doskonałym miejscem aby rozpocząć swoją przygodę z deską i żaglem. Korzystne wiatry i niezbyt duże fale sprawiają, że początkujący jak i osoby zaawansowane w sztuce windsurfingu będą czuły się jak „ryba w wodzie”. Jest to idealny sport dla każdego, kto ma ochotę poprawić swoją sprawność ruchową i otworzyć się na nowe wyzwania. Dysponujemy sprzętem różnej klasy i dostosowanym do umiejętności użytkowników. Dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem polecamy indywidualne lub grupowe zajęcia z profesjonalnym instruktorem.

Wynajem sprzętu: 70 zł/godz.

Czytaj więcej
Wycieczki rowerowe

Narty biegowe

Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że nasz Hotel położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i świerkowymi lasami.

Wynajem nart biegowych: 80 zł/dzień

Czytaj więcej
Spacery

Z wędką po Wielkich Jeziorach Mazurskich

Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury i łowić ryby, to Mazury to idealne miejsce dla Ciebie. Nasze piękne jeziora, rzeki i kanały są pełne różnorodnych gatunków ryb, takich jak szczupaki, leszcze, karpie, pstrągi czy sandacze. Wędkarze z całego świata przyjeżdżają tutaj, aby spróbować swoich sił i zdobyć swoją wymarzoną trofeum. Ale wędkowanie na Mazurach to nie tylko same ryby - to również wspaniałe widoki, oddech świeżego powietrza i kontakt z naturą. Możesz wypożyczyć łódkę i spędzić dzień na jeziorze, podziwiając okolicę i łowiąc ryby. Po powrocie z łowów, możesz skosztować tradycyjnych mazurskich potraw z ryb, które serwowane są w wielu restauracjach i gospodach na Mazurach.

Mazurskie Domy na Wodzie - Domki na wodzie na Mazurach Update cookies preferences